Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek is jobban megérné...

Szerintetek is jobban megérné az emelt biosz-közép magyar fakultáció így?

Figyelt kérdés

Gyógytornász szakra jelentkeznék jövőre. Idén szintén emelt bioszon voltam, de mellette közép törin. Idén infóból és angolból teszek előrehozottat. Ha ezek közül valamelyik nagyon jóra sikerül akkor emelt törire mennék, ugyanis akkor a két beszámítandó jegyem közül egy már meg lenne (szeretem a törit, és lehet, hogy jövőre inkább valami btk-szakot néznék etk helyett, leginkább politológiát) Ha netán mégse akkor még a magyarban bíznék,mert abból nem vagyok olyan jó, míg töriből igen, és fakton gyakorolnék, higy fejlődjek. Ezek mellett bejárnék még törire, ha nem ütközik.

Valamint milyen könyvekből érdemes felkészülnöm (tankönyvre és külön érettségire felkészítő könyvre gondolok).



2018. ápr. 24. 18:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Ha gyógytornásznak akarsz menni, akkor a biológia éri meg leginkább. Van egy kicsi bifiz meg bikém is, persze az érettségi nem kötelező egyikből sem, de nem árt tudni az alapokat, hogy ne egyetemen nézzél úgy az órán, mint aki azt se tudja, milyen szakra is jött. :)

btk-s szakoknak nem nagy jövője van, egyetlen egy típust ismerek, amivel el is lehet helyezkedni: a tanári. Politológiáról nem tudok nyilatkozni. :D

2018. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!