Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Anglisztika BA után Nemzetközi...

Anglisztika BA után Nemzetközi Tanulmányok MA?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Jelenleg az SZTE-n vagyok másodéves anglisztika BA hallgató. Azon gondolkodtam, hogy a diplomám megszerzése után a Nemzetközi Tanumányok MA-n tanulok tovább. Már kutakodtam ezzel kapcsolatban, viszont most szeretnék személyes véleményeket is kérni.

Esetleg, aki hasonló helyzetben volt/van, leírná a tapasztalatait?

Mennyi esélyem van bent maradni úgy, hogy nincs korábbi ÁJTK-n szerzett tudásom?

Mennyire lesz húzos ilyen esetben?

Köszi előre is a válaszokat!


2018. máj. 22. 20:21
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Anglisztika BA. Tanuló. Diploma.


Hjajj, estére ez a kis nevetés jól esett.

2018. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Oké, örülök neki. :) Mi volt annyira vicces, azt megmagyaráznád?

Esetleg valami normális válasz?

2018. máj. 22. 22:55
 3/4 anonim ***** válasza:
84%
#1 alig vagy nyomorék
2018. máj. 22. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem azon nevetett, hogy BA (alapképzés) után nem lesz diplomád. Azt csak az MA elvégzése után szerezhetsz. De ettől még nem kéne lenyomorékozni valakit, inkább el kéne mondani neki, hogy is van ez. De hát az fél perccel többet vesz igénybe 🙄
2022. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!