Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 21 évesen, nem tudom merre...

21 évesen, nem tudom merre tart az életem, mit kezdjek?

Figyelt kérdés
Szóval, már 21 éves lány vagyok és egyre rosszabbul élem a mindennapokat,merthogy szeretném végre igazán elkezdeni az életem.Miután befejeztem a középsulit, azután csak dolgoztam, mert a tervem az volt, hogy annyi pénz szeretnék gyűjteni, ami elég lesz ahhoz, hogy valamibe belekezdjek. Hát nem így lett. Mindig is szerettem volna, valami olyanba kezdeni, amit élvezek és az életem része lesz, szeretek olvasni, érdekelnek a különböző nyelvek, a történelem, és a festészet is, én magam is szoktam "rajzolgatni". Arra is gondoltam már, hogy művészettörténetet kéne tanulnom, viszont világot is szeretnék látni, közben úgy tanulni és ismereteket szerezni. fogalmam sincs, hogyan is mikét kezdjek ebbe bele. Úgy érzem teljesen megrekedtem, miközben kiakarok szabadulni. Segítsetek kérlek a válaszaitokkal.

2018. jún. 5. 18:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Én 20 éves Fiú vagyok, én is szeretnék világot látni, ha gondolod mehetnénk együtt is :-) tudom tudom hülyeség, természetes először meg ismerhetnénk egymást, nagyon szeretnék már én is utazni és világot látni, leginkább először magyarországot akarom felfedezni aztán irány tovább, ha szeretsz rajzolni akkor például ami meg tetszik utazás során azt le rajzolhatnád, utazást során álltalában sok embernek segít ki találni hogy mit csináljon, önismeretet szerez, szóval ha gondolod írj nyugodtan :-)
2018. jún. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
30%
Kb semmire nem mész a munkaerőpiacon azzal, hogy szoktál rajzolgatni, meg szeretnél "világot látni". Ez inkább hobbinak jó, mint megélhetésnek. Ez egy kemény világ. Az emberek ki szokták találni, milyen szakma érdekelné őket, és elvégzik az ahhoz szükséges iskolát (szakközép, OKJ vagy egyetem/főiskola) Álmodozás helyett álmodd meg a szakmát. (Művészettörténész után kevésbé kapkodnak, van egy olyan érzésem.) Azt sem tudtuk meg, miféle iskolába jártál eddig, meg mit dolgozol..
2018. jún. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:

Első, köszi a kedvességed. És te miért akarsz utazni vagy mit tanulsz?

2. Válaszoló. Igen, tudom, hogy kemény világban élünk, és engem eddig nem nagyon engedtek ki, eddig féltettek és valahol megértem, ezért is akarok szabadulni. A másik, hogy nincs képzettségem,dolgoztam már kommunikációban, varrodában is már és pultosként is. És tudom, hogy csak álmaim vannak, de mivel még nem ismerem a világot, úgy érzem nem könnyű jót választani. Ezért kértem segítséget, bármiféle ötlettel kapcsolatban.

2018. jún. 5. 19:08
 4/14 anonim ***** válasza:
88%

2# egyik ismerősöm kamionos ő világot is lát, dolgozik is és természetesen kap fizu is.

Másik ismerősömnek sima B jogsija van kis teherautóval (furgon) járja európát fuvarozik álltalában 1-2 raklap le marad vagy nem fér fel a kamionra azt ő el viszi, de az is igaz hogy nem fogja örökké ezt csinálni, csak utazni akar a barátnőjével és be járni európát ingyen, és ezért még pénzt is kap, sok helyen volt már Spanyol,Olasz, Portugál, Francia, Német, Benelux, Sk,RO, Török, Bulgár,Horvát, Ukrán, Orosz, Dánia,stb...

Szóval én sem tudom igazán mit akarok ezért én is be vállalom ezt 1-2 évre max 3, hátha rá jövök mit akarok.

2018. jún. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
75%
Első vagyok én írtam a 2# nek, utolsó sorokban meg találod miért akarok utazni :-) egy szakmát tanulok de az nem számít most szerintem hogy mit.
2018. jún. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
25%
Csak épp 21 éves lányok ritkán mennek kamionosnak :D
2018. jún. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Az oké akkor B jogsi mint én és furgon
2018. jún. 5. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Igen, és nem is szeretnék. :D De ha te úgy gondolod, hogy ez elindít valamit, akkor mindenképp csináld.
2018. jún. 5. 19:21
 9/14 anonim ***** válasza:
50%
Rendben fogom is :-D szívesen magammal vittelek volna de hát akkor mindegy.
2018. jún. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőtől-Péntekig álltalában dolgozik az ismerősöm, hétvégén pedig kirándulnak most hétvégén Spanyolban a tengerparton voltak.
2018. jún. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!