Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Mit kezdjek magammal? Nincs...

Brigcifolti kérdése:

Mit kezdjek magammal? Nincs életem ples

Figyelt kérdés
Na szóh.. Vannak barátaim jaaa, de egyiksem olyan akire támaszkodhatnék, elmondhatnám a problémáim. Emellett "Antiszociális" vagyok, tehát nem szeretek barátkozni, és az embereket allígha elviselem.. Mivel köthetném le magam, vagy mit csináljak hogy legyen legalább életem?xD Itt sírok magamba minden szarságon, halálon jár az eszem, sztem pszichopata vagyok vagy nem tudom, de valamiért bántani is akarom magam mert jó érzés lenne, de az alap eszem meg van. Változtatni kéne, de hoogy?:c Ja meg teljesen elrontom magam lol.. dohányzok meg minden hülyéség, de egyáltalán nem azért mert ez menőség, csak azért hogy nyugodt legyek, sőt már rá is szoktam lol.. Hangosan hallgatom a zenét közbe sírva.. Valami baj van velem, sztem kezdek megőrűlni vagy wtf.. Valami ötlet az egészre?

2017. okt. 11. 23:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Tini vagy nem tudsz mit kezeden magaddal. Mellé még fűvezel is. Legjobb az lenne ha leraknád és akkor előbújna a sötétségből az a parányi fény ami az ész tartományod volna. Ha ezek után is ennyire zagyva leszel el kell menni agyturkászhoz.
2017. okt. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Pszichológus ha nagyon muszáj

Egyébként hány éves vagy?

2017. okt. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem drogozok kérlek.. XD Ha ennyire ki akarom nyirni magam hogy dorgoznák, akkor nem ezt az utat választanám :D Jah, tényleg nem tudok mit kezdeni magammal .. Valószínűleg megváltozok, de a jelen pillanatba lenne szükségem információra, mert így egyedül azt hiszem képtelen vagyok sok dologra :v
2017. okt. 12. 00:47
 4/12 A kérdező kommentje:
Meg inkább ki megyek futni a kutyával, ha valami hülyeséget akarok csinálni. És köszönöm az eddigi válaszokat :D
2017. okt. 12. 00:49
 5/12 anonim ***** válasza:
A futás az jó dolog, minél gyakrabban csináld, segít a jó dolgokra összpontosítani és mentálisan is erősebbé tesz.
2017. okt. 12. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nevelj fel egy plüss-macit.
2017. okt. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Tipikus kamasz vagy, majd kinövöd.
2017. okt. 12. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerencsétlen még írni sem tud. :-/
2017. okt. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Kezdj el tanulni.
2017. okt. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Végig olvastam, és már az írásodból lejön, hogy nagyon irritáló ember lehetsz.

Rászoktam a cigire lol?

Tüdőrákom lett lol.

Kihullott a hajam a kemotol lol.

Anyám.. A helyedben én is öngyilkos lennék, de nem menőségből. Tudod mi az a pszichopata?? Annak nem nagyon vannak érzései. Te meg minden szaron sírsz.

A lényeg, hogy az alap eszed megvan. Kár, hogy ez a szövegből nem jön le..

2017. okt. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!