Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Otthon elkezdenem tanulni mi...

Otthon elkezdenem tanulni mi lenne?

Figyelt kérdés
2evig tanultam c# kozepiskolaban es nincs lehetosegem egyetemre menni se folytatni a tanulast hanem dolgoznom kell de otthon elakarom kezdeni ha otthon tanulnam meg milyen lehetosegeim lennenek?

2018. jún. 6. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Csinálgatsz programokat és ha meg van a tudásod kuncsorogsz valami szar helyen szar fizuért addig az 1-2 évig amíg lesz tapasztalatod kihúzod ott.

Ha ez megvan utána továbblépsz.

2018. jún. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Youtube/Udemy csodákra képes.
2018. jún. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
én simán beülnék az egyetemi elöadásokra, pláne, ha van ismerösöm és tudom mikor tartják. a kutya sem nézi, hogy odajársz-e, ha magabiztosan besétálsz. vagy elkérném a jegyzeteket/könyvböl tanulnék, esetleg különtanárhoz járnék. Neked ezek szerint meg van már az alapod hozzá, lehet az internetes segitségek is elegek.
2018. jún. 6. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Utolsó


Ezek mind szép és jó dolgok de ahogy írták dolgoznia kell, tehát nem tud 2 felé szakadni.

DE! Tegyük fel hogy bejárna egyetemre mert csak nem vették fel, akkor a bejárás többszöröse lenne neki egy hónapban ha csak bejárna mint egy hallgatónak mivel diákbérletet nem vehet.


Ha pedig még ez sem elég, a gyakorlatra nem valószínű hogy beengedik (mivel alapból korlátozott a férőhely), az elmélettel pedig ha bedarálják neki azzal nem sokra megy, programozni pedig a diákok úgyis otthon tanulnak meg.

2018. jún. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
4%
Minek akarod megtanulni? Hiába tanulod meg, nem fogsz vele tudni dolgozni. Kell a diploma is hozzá, anélkül nem fognak sehova se fölvenni.
2018. jún. 6. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"én simán beülnék az egyetemi elöadásokra, pláne, ha van ismerösöm és tudom mikor tartják. a kutya sem nézi, hogy odajársz-e, ha magabiztosan besétálsz."


Előadásra bemehetsz. Bármelyik egyetemre, hiszen azok szabadon látogathatók bárki számára. Az utcáról is bárki bemehet, remélem ezzel tisztába vagy. De igazat mondassz, senki se fogja nézni ki van ott. VISZONT!


Az előadással nem megy sokra. Nem ott tanul meg programozni. Ott kőkemény elméletet adnak, amit nem is igazán fog felfogni ott. Mellette a gyakorlat is szükséges ahol a programozást tanulják gyakorlatba. Oda viszont nem mehet be, tehát....

2018. jún. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

3as vagyok:

miért kellene diákbérlet? lehet Budapesten vagy Szegeden lakik, és helyben vannak az iskolák.


Nagyon sok elöadás van este, én volt, hogy fél9ig benn ültem. Ha meg mondjuk 4töl van, simán elkéredzkedik hamarabb, másnap max ledolgozza.


Kinek mi, lehet bejön neki az elöadás is. Mi például néztünk kodrészleteket, nem csak a száraz anyag ment. Olyan is volt, hogy beültek gyakorlatra, bár gondolom egyetemista volt más szakrol, de nem feltétlen mondhato el az sem, hogy ne lenne pluszban féröhely.


Azzal meg, hogy diploma nélkül hiába akar munkába állni, egy nagy hülyeséget mondtál. Ponthogy az ilyen helyeket nem érdekli, hogy milyen papirod van rola, olyan hiány van ebben, hogyha eléd raknak egy feladatot az interjun és meg tudod csinálni, már fel is vagy véve.

2018. jún. 6. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen vagy felvéve. Elvárják a képesítést is. Látszik nem ebbe dolgozol.
2018. jún. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ebbeN dolgozom.:) a kérdezö pedig ráadásul tanulta is középiskolában, az meg már egy jo pontnak számit.
2018. jún. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Dehogy dolgozol. Egyetemre se jártál. Azt hiszed gyakorlatra kívülálló bemehet? Ugye tudod h ott a diákok vállalják a felelőségét ha valami tönkre megy.. Nem engednek be senkit gyakorlatra laborra
2018. jún. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!