Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem bejutni az orvosira?

Van esélyem bejutni az orvosira?

Figyelt kérdés

Bios írásbeli emeltem 90% lett, kémia viszont csak 40%.


Szerintetek így van esélyem? Még szóbeli hátra van,de nem tudom mennyire fogom tudni felhúzni.



2018. jún. 6. 19:57
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Szerintetek ponthatár tavalyihoz képest merre fog mozogni?
2018. jún. 29. 03:39
 12/23 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem hasonló lesz, mint tavaly. Legfeljebb a Semmelweisen növekszik pár pontot, mert oda most elvileg többen jelentkeztek. De Szeged/Pécs/Debrecen esetében nem tudok elképzelni növekedést. Egyébként számold ki felvin a pontjaidat, és akkor tudunk konkrétabb véleményt mondani, mert duplázáshoz ez kevés, de ha a többi eredményed jó, akár még Szeged vagy Debrecen is lehetséges.
2018. jún. 29. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:

Elvileg 408 pontom lett.

Szerintetek vidékre elég lesz?


Ha Semmelweisre most többen mennek, akkor vékre kevesebben , nem? Szóval ott lesz pontcsökkenés.

2018. jún. 29. 19:21
 14/23 anonim ***** válasza:
Bocsi hogy ezt mondom, de 408 pont csak fizetősre elég.
2018. jún. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Akik a Semmelweiset megjelölték, nagy eséllyel a vidékieket is, és valahová felveszik őket is. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de 408 pont.... még fizetősre sem 100%. :(

Talán szerencséd lesz, de inkább törődj bele, hogy idén nem, és törekedj arra, hogy jövőre összejöjjön.

2018. jún. 29. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

De még pár éve volt, hogy 380 vagy mennyi volt a ponthatár, talán 2013 vagy 14-ben?


Meg ugye a felvételi az a többiek pontszámától is függ, idén meg fene se tudja nagyátlagnak hogy sikerültek az emeltek...

Nem tudom még önköltségesen gondolkodom, aztán ha jó az átlag elvileg át tudnak tenni államira is, ha jól tudom, nem?

2018. jún. 30. 01:23
 17/23 anonim ***** válasza:
1,3 misit fizetnél félévente? akkor azért volt olyan alacsony mert azévbe hozták be a két kötelező emeltet
2018. jún. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Igen, akkor hozták be a kémia emeltet, ami mindenkinek szörnyen sikerült. Azóta soha nem volt 400 alatt, erre nem jó támaszkodni.

Ha ki is fizetnél 1,3 misit évente (nem kell más tárcájába turkálni, ha kifizeti, akkor kit érdekel), de arra ne számíts, hogy átvesznek államira. Egyik barátomat fogorvosin kb 4-6 félév után vették át, pontosan nem emlékszem, de végig hozta a 4,8-as átlagot, ami azért nem egy sétagalopp.. Szóval mindenkinek azt mondjuk, hogy arra ne számítson, hogy fizetősről átveszik államira.. De ha tudod hozni 4,5 feletti átlagot hosszútávon, akkor hajrá. :D

2018. jún. 30. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
IGazából nem tudom. Gimiben is elég jó átlagom volt, 4,5 annyira nem tűnik vészesnek. De nem tudom mennyire kell tanulni.
2018. jún. 30. 14:34
 20/23 anonim ***** válasza:
van félév mikor 30cm vastag a megtanulandó könyvek vastagsága, orvosi nem bölcsészkar, ne becsüld le!
2018. jún. 30. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!