Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van esélyem bejutni az orvosira?

Van esélyem bejutni az orvosira?

Figyelt kérdés

Bios írásbeli emeltem 90% lett, kémia viszont csak 40%.


Szerintetek így van esélyem? Még szóbeli hátra van,de nem tudom mennyire fogom tudni felhúzni.



2018. jún. 6. 19:57
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:

Legjobb barátnőmnek is 408 pontja lett, ő még reménykedik Pécsben, de félig-meddig elkezdett beletörődni is... Egyáltalán nem esélytelen tényleg, de nagyon a szerencsén múlik. Hallottam, hogy elég gázosak lettek idén a kémiák, de amíg nincs országos átlag, ez is tök relatív, hogy ki mit mond, meg mi számít gázosnak. Én továbbra is drukkolok! :)

És ha mégsem jön össze, nézd a dolog jó oldalát! Jövőre már csak a kémiát kell kijavítanod, lesz egy éved pihenni, akár még meg is gondolhatod magad... szóval ezzel azt akarom mondani, hogy ne menj fizetősre, mert lehet hogy jól menne, csak lesz olyan, aki ugyanolyan jó, és még protekciója is van mellé. Én mindenképp azt mondaná, hogy várd ki a július 25-ét, és ha tényleg nem, akkor még pihenj egy kicsit augusztusban, aztán kezdj neki ezerrel a kémiának! :)

2018. jún. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Ahogy néztem 2013-ban 380 körül volt a ponthatár,

2014-ben 401, 2015-en is 403. Csak utóbbi 2 évben volt magasabb....


Azaz elvileg ennyi ponttal felvettek volna 2013,14 és 15-ben is, csak utóbbi 2 évben nem.


+ Idén az érettségik is nehezebbek voltak, ha minden igaz.

Szóval még simán lehet, hogy összejön. :)


Utóbbi 2 évben gondolom könnyebbek voltak tesztek.

Szóval én még reménykedek, hogy sikerül.

2018. jún. 30. 23:51
 23/23 anonim ***** válasza:
Hát nekem az orvosira jelentkező ismerőseim, akik rendesen készültek mindkét tárgyra, azt mondtak, hogy nem voltak vészesek az ideiek, és szerintem sem. Bárkit kérdeztem, alig volt, aki 70% alatt írta volna. Nem hiszem, hogy nagy pont csökkenés lenne a tavalyihoz képest, pedig nekem is kene egy 5 pontos csökkenés... (426 pontom van, 431 volt tavaly)
2018. júl. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!