Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Emelt kémia érettségi ősszel...

Emelt kémia érettségi ősszel lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok, most is írtam emeltet kémiából, de szörnyen elrontottam. Szerintetek egy nyár alatt magántanárral fel lehet készülni, hogy egy 70-80% meglegyen...Nem vagyok zseni, ahhoz hogy 5-ös eredményeim legyenek meg kell dolgoznom. (persze nem szakadok meg, de nem vagyok olyan, hogy hallom/ elolvasom egyszer és már tudom is. Ismételnem és értenem kell amit tanulok, nem vagyok jó magoló). Szerintetek reális a cél? Volt akinek sikerült hasonló helyzetből, hasonló képsességekkel javítani? A bioszom viszonylag jó lett, de azt is fel akarnám nyomni 80% felé. (Ezt egyedül oldanám meg). Erre készülnék a nyár igen nagy százalékában.

A segítséget előre is köszönöm.😊



2018. jún. 12. 22:56
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm ez nagyon jó tanács😊 megfogadom!
2018. jún. 19. 01:16
 12/13 anonim ***** válasza:

Végül jelentkeztél

rá ?

2018. nov. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Vagyis az őszi

kémiára?

2018. nov. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!