Minek tanuljak tovabb?

Figyelt kérdés
Nem tudom minek tanuljak tovább.. info érdekelt sokáig de sajnos rákell ébrednem hogy oly mértékbe nem érdekel hogy ezzel toltsem el az eletemet, ezenfelul erdekel a tori es a matek, viszont torivel nem nagyon tudnék ugy elhelyezkedni hogy ne halljak ehen, matek meg nem tudok annyira nem ertem, viszont nemrégibe egy esemény miatt elkezdett erdekelni az egészségügy, de sajnos ahogy eszrevettem nem nagyon lehet itt sem megelni kiveve ha egyetemre messz, de oda kell biosz kemia tudas viszont sajnalatosan nagyon rossz tanarjaim voltak es nagyon az alapokat tudom, van meg ket evem csak attol felek ha meg az erettsegi nem sikerulne akkor elvesztegettem egy biztosabb mernokinfo vagy vilanyszakot..

2018. jún. 19. 13:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
49%

Sima szakma?

pék, hentes, cukrász, szakács,pincér,asztalos, burkoló, CNC-esztergályos, elektroműszerész

De önnek kellene tudnia,mit szeret.

Illetve elhelyezkedés szempontjából,mi célszerű?

Akár kertészet,mezőgazdasági,könnyűgépkezelő

2018. jún. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
sima szakmak kozul se vonz semmi
2018. jún. 19. 14:43
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Mennyi idős?

Felnőtt munkalehetőség?

Nem tudom,talán pár év múlva szivesebben űl vissza a padba?

Szüleim mondogatták" Magadnak tanulsz nem másnak" Én szerintem ez jogos.Van aki 8 általánossal betanitott szalagmunkás és boldog.Van aki két diplomás,utca seprő.Vagy ügyvédi diplomával titkárnő.

Ön tudja mit szeretne vagy mit nem.

2018. jún. 19. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
50%
gyár
2018. jún. 19. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
19 vagyok, egyszersem buktam
2018. jún. 19. 15:53
 6/12 A kérdező kommentje:
Olyan szakra mennek ahol segithetek az embereknek, de azert meg is becsulik
2018. jún. 19. 15:54
 7/12 anonim ***** válasza:
75%
Szociális munkás?Ápoló?
2018. jún. 19. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
az a baj nem keres megfeleloen pedig annak sziveseb elmennek
2018. jún. 19. 16:29
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ez alapján kellene döntened (eleve nagyon kevés szakma van, amivel rögtön pályakezdőként halálra keresheted magad és nem gondolnám, hogy a pénznek kellene lennie az első szempontnak....), hanem azt kellene átgondolnod, hogy konkrétan mégis mi érdekel. Ha emberekkel szeretnél foglalkozni, akkor szerintem az olyanok mint pl. pszichológia, mentőtiszt, szociális munkás, tanító, tanár, ápoló, gyógytornász stb., mind szóbejöhetne, persze, az is kell, hogy maga a szak és a tudományterület érdekeljen. Ha még két éved van hátra, akkor az az idő bőven elég arra is, hogy felkészülj a szükséges érettségikre (én pl. idén szakot akartam váltani és kb. fél év alatt készültem fel az emeltemre leginkább egyedül, egy kis tanári segítséggel).
2018. jún. 19. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
75%

"A pénz nem boldogit"

Stabil jó állás ,munka szeretet mellett könnyebb az élet.A pénz nem minden.

2018. jún. 19. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!