Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Megvalosithato-e az arnyekhall...

Megvalosithato-e az arnyekhallgato statusza Magyarorszagon diakmelokent?

Figyelt kérdés

Egyetemista vagyok.

Idogazdalkodasom a sok lukas ora miatt atgondolando, mert sok mindenben akadalyoznak a masfel oras heti tobbszori pauzak.

Dolgozni is kell az egyetem mellett.

A kivalasztott arnyekhallgatom helyettesitene, jegyzetelne helyettem, olyan "toltelek" eloadasokon, amelyeken az oktatok nem tudnak beszelni, kesnek, felkeszuletlenek, vagy mas teendom van. ( nyelvora, sport a sok ulest orvoslando, munka) Az arnyekhallgatom alairna a jelenleti ivet.

A diakmelos cegeknel regisztralnanak a raero-, majdan esetleg ugyanarra a szakra jelentkezok es igy tapasztalatokat gyujthetnenek ok is a karrol, igy mindenki jol jarhatna. A fizeteset inteznem a sajat munkambol.


2018. jún. 25. 11:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Nézd én régebben még vizsgázni is jártam mások helyett (tudom inkorrekt, de felköpök és aláállok) így szerintem megoldható.
2018. jún. 25. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!