Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » 8 év alatt végzem el az...

8 év alatt végzem el az orvosit, lesz munkám?

Figyelt kérdés
Nem vettem komolyan az egyetemet az elején, nem tanultam, nem akartam orvos lenni, emiatt 2x csúsztam. Azóta megszerettem, szépen megy, most leszek ötödéves. De félek, hogy majd nem kapok emiatt munkát, vagy oda nem, ahova én szeretnék.

2018. jún. 27. 19:53
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lesz munkád nyugodj meg!
2018. jún. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan lesz, orvoshiány van!
2018. jún. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Lesz hát. Azért a 2 év csúszás nem olyan ritka. És ha a felvételin meggyőzöd a bizottságot, akkor nem nagyon fogják a jegyeidet nézni. Ahol meg nagyon hiány van, ott szakmai kérdéseket sem tesznek fel:D:D
2018. jún. 27. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
48%

Miről beszélsz kedves utolsó?

Egy orvosi posztra nem az ellenörződdel jelentkezel.

2018. jún. 27. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó: Orvos vagyok, szóval speciel voltam már rezidens felvételin. Volt olyan hely, ahol konkrétan sem a jegyeimre nem voltak kíváncsiak, sem arra, hogy tudok-e három összefüggő mondatot mondani egy-egy szakmába vágó témáról. És igen felvettek volna:D

Persze nyilván nem mindenhol így megy, ahová végül kerültem, ott normális felvételi volt rendes vizsgabizottsággal, bár az is kb. csak a rend kedvéért, mivel már államvizsgán megmondták, hogy lesz helyem.

2018. jún. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!