Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Villányi előkészítő vagy...

Villányi előkészítő vagy Czirók Ede (Trefort)?

Figyelt kérdés
Melyik tanfolyam a jobb? Miben különbözik?

2018. jún. 28. 23:56
 1/4 anonim ***** válasza:
47%
Látom senki nem válaszol. Én Czirók Ede tanítványa voltam gimiben, nagyon szerettem, és rendkívül jól magyarázott már akkor is. Villányi tanár úr nem tanított engem, de őt is nagyon dicsérték. Mivel a Czirók tanár úr könyvét is nagyon dicsérik, így adnék neki egy esélyt, nem lőhetsz mellé!! Szuper tanár volt már fiatalon is.
2018. jún. 30. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én Czirókhoz jártam. Ő általa tanultam meg számolni, de hát hogy is mondjam...nem egy angyallélek!

Czirók egy idegbajos, kisebbségi komplexusban szenvedő tanár. Ha előző nap nem vette be a xanaxot, akkor ne várj tőle könyörületet (főleg, ha fiú vagy). Tuti valami személyiségi zavara van a csávónak.


A lányokkal kivételezik. Ha az vagy, akkor sok mindent elnéz.


Trefortos előkészítő nem rossz, csak hosszú volt. De ott legalább nem szívat senkit, csak különórán szokott.

2018. dec. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
42%
Czirók, hozzá jártam, legjobb.
2019. márc. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Habár régóta nem érkezett válasz, a későbbi látogatók miatt én is leírom a tapasztalatomat.

Czirók Ede tanár úr rendkívül jó tanár. Az ő órái széles körű ismeretet biztosítanak majd a késöbbiekben, ha azt csinálod amit mond és készülsz rendesen. Nem kivételezik, viszont a stílusa kemény tud lenni. Ez azonban nem azért van, mert bunkó lenne, hanem azért, hogy össze szedje magát az ember.

Villányi tanár úr nem tanított, de azok alapján amit hallottam róla szintén jó pedagógus.

2020. jan. 23. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!