Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mire számítsak a NKE-RTK-n...

Mire számítsak a NKE-RTK-n lányként?

Figyelt kérdés
nagyon nehéz lesz vagy kibírható a fiuk normálisak lesznek?

2018. júl. 3. 15:01
 1/5 anonim ***** válasza:
36%
ha van tetkod orbán megfog szólni
2018. júl. 3. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
milyen gyerekes kérdés ez?
2018. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a barátom rtk-s. Elég sok lány van (persze nem több, mint fiú), de az elmondása alapján, nem az évfolyamtársaktól kell tartani, hanem pl augusztus-szeptemberben a kiképzőktől, meg később is az évfolyamparancsnokoktól stb.. Barátom mesélte, hogy a kiképzést is hagyták már ott lányok, de most félév után is ment el lány, mert nem bírta, hogy beszólogattak neki a kiképzők stb.

Én úgy vettem észre, hogy a parancsnokok, kiképzők nagyon szeretik a lelki határokat feszegetni, beszólogatni stb, de ha az ember elengedi a füle mellett, és nem veszi magára amit mondanak neki, akkor teljesen túlélhető. Az ő évfolyamukon amúgy egy jó társaság verődött össze, szóval ha baj lesz, az nem az évfolyambeli fiúkkal lesz nagy valószínűséggel. :)

2018. júl. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

3. válaszoló nagyon képben vagy, még úgy is, hogy "csak" a barátod van ott :D A szívemből szóltál, ez így mind teljesen igaz.

Egyébként kérdező, ha RTK-n civil szakra jelentkeztél (biztonsági, migri), nem lesz nehéz (fizikailag legalább is), viszont hivatásos szakirányokon nyilvánvaló, hogy toppon kell lenni. Egyébként a fiúk-lányok viszonyával semmi gond nincs, nálunk ebből sosem volt gond. Sőt, a fiú szakasztársaim mindig is "vigyáztak" a lányaikra, szerintem ez a többi szakasznál is így van.

2018. júl. 27. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Hát, ha nem bírod a primitívséget, akkor lesznek nehéz pillanataid. Sok a barom.


Forrás: az RTK-n végeztem.

2018. júl. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!