Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Táncsics Mihály Gimnázuim...

Táncsics Mihály Gimnázuim felvételi?

Figyelt kérdés

Hetedikes vagyok és csak érdeklődök merre mozdulhatok tanulás szempontjából...

A kérdésem csak annyi hogy milyen átlag kell hogy felvegyenek (felvételi/bizonyítvány)

Eddig 4.o kivételével kitűnő vagyok,1 évet magántanuló voltam, miközben angliába jártam suliba(ez 6.o ban)volt de a vizsgáim kitűek voltak.

Biológia szak érdekelne...

Ha van,tapasztalatra is nagyon kíváncsi vagyok... 😊



2018. júl. 15. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:
És mégis melyik városban lévő Táncsics gimnáziumba szeretnél járni?
2018. júl. 15. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Kaposvár
2018. júl. 15. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:
Abban sajnos nem tudok segíteni ☺ .
2018. júl. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A biosz-kémiás osztály nagyon jóóó :) Nagyon klassz a tanárnő (ha még ő tanítja). Engem 4.8-as átlaggal vettek fel anno, gondolom, az továbbra is elég lesz. :)
2018. júl. 16. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Figyelj,őket csak az fogja érdekelni az évvégi jegyeid kapcsán,hogy hetedikben,illetve nyolcadik első félévében milyen jegyeket szereztél. Szóval nem tudom,egy 4,5 minimum jó lenne,de ha idáig majdnem kitűnő voltál,akkor már a kitűnőért érdemes teperned.

Rá kell gyúrni a biológiára,kémiára,essssetleg az sem rossz,ha matekból vagy földrajzból,fizikából is ügyes vagy.

Akik ott tanítanak,azok a munkájukat nagyon jól végzik. Privátban mondhatok esetleg neveket is.

A felvételinél két réteg lesz,akik csak bejelölték,és akik mindenképpen oda szeretnének menni,és ezért jelölték be. Az utóbbi még így is több,mint amennyit felvesznek nyilván,ezért a felvételire nem mondom,hogy gyerekjáték lesz.

De ha bekerülsz,akkor már jó úton jársz az egyetem felé. :)

Ja,és az előkészítőre járj el mindenképpen. Meg az sem rossz,ha vannak eredményeid tanulmányi versenyeken...

2018. aug. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!