Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Merre képezzem tovább magam,...

Merre képezzem tovább magam, ha jobban szeretnék keresni?

Figyelt kérdés

Cél az lenne hogy többet (minimum nettó 250 körül) keressek olyan munkával, ami lehetőleg 8 órás.


Van egy bölcsész diplomám, német középfokú nyelvvizsgám, amit már elég régen szereztem, szóval bőven ráférne a frissítés. A nyelvtanulás érdekel, jó is voltam benne csak nem szeretem szóban használni anyanyelvi beszélőkkel mert bepánikolok tőlük, félek hogy rontok vagy nem/félreértek valamit.

Gondoltam angol tanfolyamra és nyelvvizsgára, de nem tudom ez mennyi idő alatt teljesíthető egy alap szintről.


Egyetemen is szívesen tanulnék még, de amik érdekelnek, azok mind ilyen kétesélyesek az elhelyezkedés és fizetés szempontjából és persze nem is olcsók(diákhitel?). A munkám miatt egyébként csak a levelező képzési forma jöhetne szóba.


Mit tanácsoltok egy humán beállítottságú lánynak, aki szeretne jobban keresni?


25l



2018. júl. 24. 10:40
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Tehát akkor ez sem az igazi. Köszönöm.

Akkor megint nem tudom mi legyen.

2018. júl. 24. 12:30
 12/15 A kérdező kommentje:
Ja van egy tb berugy okj-m is, de az se jó semmire.
2018. júl. 24. 13:17
 13/15 anonim ***** válasza:
68%

#6 (Vodafonelive )

Megkérdezhetem, hogy te milyen mérnökit végeztél el, hol, és hol dolgozol?

Csak mert én egy kis vidéki egyetemen tanulok (PE), de a végzősöket hasonlóan magas kezdőfizetéssel megkörnyékezik a cégek, még diplomaosztó előtt.

2018. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Vodafonelive ***** válasza:
88%
#13: PTE, gépész, épületgépész, 1 éve végeztem. Hivatalos munkahelyen nem szakmámban dolgozom(Kaposvár) (villamosterveket csinálok), maszekban szakmában dolgozom nem tudom még meddig... 1 év után vége az MSc-nek, utána már "simán" kereshető az a fizetés szakmán belül amit az első írt, Budapesten még több is. Persze a tapasztalat is kell ami nem utolsó szempont.
2018. júl. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
75%
Egy mérnökinfó/villanymérnök simán megkeresheti VIDÉKEN is a 300 rugót, egyik barátom a Pannon Egyetemen végzett, kezdőként 300-as fizetést kap ((úgy, hogy semmi tapasztalata nincs gyakornok sem volt az egyetem alatt))
2018. júl. 24. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!