Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » BME villamosmérnök vagy Elte...

BME villamosmérnök vagy Elte programtervező informatikus a nehezebb szak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 27. 02:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Kevés ember járt mindkettőre...


Szerintem mindkét szakot elvégezni hatalmas meló és elismerésem annak, aki végigvitte, főleg ha csúszás nélkül. Mindegyik másképp nehéz. Tudod, kinek mire áll rá az agya és ki milyen motivációkkal és számításokkal érkezik.

2018. júl. 27. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

elte brutal elmeleti ezt csak azert tudom mert ott kezdtem es pecsen kotottem ki, szuleim ott kaptak melot(dokik)

elten nagyon komoly matek tudassal tomnek meg leginkabb papiron kodolsz.

itt pecsen gyakorlatiasabb bar itt ttk-n oktatjak ezt nincs erre kulon info kar.

mernoki inforol nem tudok nyilatkozni

2018. júl. 27. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Objektíven nem lehet meghatározni, mert két eltérő szakról beszélük kölömböző követelményekkel. Mindenkinek más, ez ember függő, szóval innentől kezdve értelmetlen a kérdés.


Te megtudod mondani, hogy az agrárménöki vagy az anglisztika szak a nehezebb?

2018. aug. 1. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!