Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Informatika OKJ-k mennyire...

Informatika OKJ-k mennyire hasznosak? Ellehet velük helyezkedni? Szoftverfejlesztés, weblapfejlesztő, ilyenekre gondoltam.

Figyelt kérdés
Érnek ezek a képzések valamennyit? Adnak annyi alapot, hogy elkezdhessen főállásban dolgozni az ember? Tudom mellette saját magamat kell fejlesztenem folyamatosan. Megéri belevágni vagy inkább az egyetemet célozzam meg ha ilyen területen akarok dolgozni?

2018. júl. 28. 10:17
 1/3 anonim ***** válasza:
IT-ben nem igen nézik a papírt, mert akkora munkaerőhiány van, hogy még az egyetemről is próbálják elcsalni a hallgatókat. Mindenképpen ér valamit egy képzés, de azért kevesebb az előrelépési lehetőség, mint egy mérnöki diplomával. Tőled függ, mennyire akarsz nagy felelősséget vállalni a projektekben.
2018. júl. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Őszintén szólva annyira nincsenek nagy vágyaim , csak gondolkodtam mit lenne érdemes tanulni aminek van jövője.
2018. júl. 28. 11:43
 3/3 anonim ***** válasza:
El lehet, persze, nagyon sok programozót keresnek ma Magyarországon, és nem mindenhol nézik a diplomát. A munkahelyemen is hiány van, még fel kellene venniük 2-3 programozót, de nem nagyon találnak, persze nehezen is tudják megfizetni. OKJ-set is felvennénk, sőt, olyat is, akinek OKJ bizonyítványa sincs, csak a tudás lenne a szempont.
2018. júl. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!