Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Neptunba van most valami dolgom?

Neptunba van most valami dolgom?

Figyelt kérdés
Már 4-5 napja kaptam enptun kódot, beléptem, jelszót módosíttotam és kb ennyi. Kell valamit jelenleg csinálni? Emailbe amibe a kódot küldték szó szerint semmit nem írtak, annyit, hogy felvettek s nesze itt a kódod+jelszavad.

2018. aug. 1. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szoctám, tanulóbérlet igénylés, koli jelentkezés beadás, kb ilyenek, nem tudom melyik érint téged
2018. aug. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én ott intéztem a beiratkozáshoz szükséges papírokat.
2018. aug. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Általában a beiratkozáshoz szükséges papírokat is onnan kell letölteni.
2018. aug. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Fel kell vinned az adatokat, a beiratkozáshoz onnan töltöd le a papírt. Illetve a diákigazolványt is neptunon keresztül igényelheted meg. Ha az emailben erről nem volt szó, akkor fogsz kapni postán is levelet, minden le lesz benne írva. Viszont ha kollégiumot szeretnél, mindenképp nézz fel a suli honlapjára, sok helyen azért küldik ki emailben is, mert màr augusztus legelején jelentkezni kell.
2018. aug. 1. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!