Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha minden álmod az orvosi...

Ha minden álmod az orvosi egyetem lenne, de már harmadik alkalommal csúsznál le, viszont lenne "fölös" 12 milliód, akkor beadnád a jelentkezésed pótfelvételikor költségtérítéses képzésre?

Figyelt kérdés
2010. jún. 19. 23:50
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Ha van még egy középfokúd, akkor elvileg 419 pontod van. Az ebben az évben az összes vidéki egyetemre elég volt. Beadtad a jelentkezést?:)
2010. júl. 29. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 A kérdező kommentje:

Igen! :DDD Álmomban sem hittem volna, hogy csökkenni fog a ponthatár, de megtörtént. :)))

Bocsi, hogy kiemeltem a kérdést, nem tudom igazából, hogy miért csináltam, de jólesett. :)

A többiek válaszát pedig köszönöm, örülök, hogy vannak még kedves emberek. :)

Minden jót nektek! :D

2010. júl. 29. 23:26
 33/34 anonim válasza:
Mi történt veled azóta? Nagyon kevés esélyt látok arra, hogy válaszolj :) De örülnék.
2015. okt. 12. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
végül mi lett?
2019. febr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!