Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi lenne nekem az ideális...

Mi lenne nekem az ideális szakma? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az életem a sport érdekes régebben nem igazán érdekelt mára szinte csak ez. Szabadidőmben rengeteg sportot nézek leginkább kosár, kézi, foci. Ebben szeretnék elhelyezkedni kérdés milyen irányban. Elképzeléseim vannak de nagyon halványak.

16f



2018. szept. 3. 00:01
 1/5 anonim ***** válasza:
78%
Az, hogy sok sportot NÉZEL még nem jelenti azt, hogy életed lenne a sport. Annak az élete a sport, aki csinálja. Akkor a TF-et javasolnám. Így a sportújságírót, amihez leginkább a magyar-kommunikáció szakok passzolnak.
2018. szept. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Vagy televíziós szerkesztőt, vagy operatőrt stb. attól függően, hogy mihez van tehetséged (íráshoz, beszédhez, filmezéshez stb.). Szóval magyar, kommunikáció, vagy filmes szakmák, érdeklődésedtől függően.
2018. szept. 3. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Bocsi nem írtam, hogy sportolok is de nem egyesületi szinten tehát kizárt, hogy sportoló legyek. De mindenképp a sportban képzelem magam.
2018. szept. 3. 13:02
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Tesitanár, személyi edző ?
2018. szept. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Sportszervező?
2018. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!