Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok ezekben tanácsokat...

Tudnátok ezekben tanácsokat adni? (informatika, vendéglátás, közgazdaság)

Figyelt kérdés

Olyan embert keresnék, a fent felsoroltak közül járt valamely szakra, illetve tovább folytatta azt az egyetemi évei alatt, aztán munkát talált.

Szóval tapasztalatokat szeretnék meghallgatni, illetve feltenni pár kérdést a fent említett szakokkal kapcsolatban, majd később egyetemet végezve, milyen munkalehetőségeket kaptak, lett volna lehetőségük kiemelkedni az átlag életből, stb. Előre is köszi :)


2018. szept. 9. 15:36
 1/1 anonim válasza:
Én turtizmus-vendéglátást tanultam középiskolában és most egyetemen is azt tanulom, illetve abban is dolgozok, de az egyetemmel nem végeztem még, úgyhogy arról nyilatkozni nem tudok.
2018. szept. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!