Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ruander programozás alapjai?

Ruander programozás alapjai?

Figyelt kérdés

Azon gondolkodom mit lenne érdemes tanulnom jövőre. Gondoltam valami informatika irányban, ezért gondoltam beiratkozom a programozás alpajai tanfolyamra, tudom ez magában nem ér semmit, csak megpróbálni milyen, érdekel e egyáltalán, tudnám e ezt csinálni.

Érdemes beiratkozni? Egy hetes tanfolyam, 69.000 Forintba kerül. Vagy online ezeket megtanulja az ember magától is?


2018. szept. 15. 13:12
 1/2 anonim ***** válasza:

Arra hogy eldöntsd érdekel-e vagy szereted-e, felesleges ennyi pénzt költeni. Nyilván az ember nem magától tanulja meg, kell bele energiát és időt fektetni :D De az alapokat el lehet sajátítani online is egyedül.


(Az alapokat úgy értsd, hogy az a tudás még kevés lesz munkavállaláshoz - egyszerűen a logikáját meg lehet "ízlelni").

2018. szept. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Persze, ez nagyon jó alapot ad, viszont utána ne hagyd abba, válassz egy nyelvet (php, C, java, vagy amiben látsz fantáziát) és nyomd tovább.


Minél hamarabb kezded, annál jobb, most nagyon sok programozót keresnek a cégek

2018. okt. 1. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!