Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Elektronikus szakközép és...

Elektronikus szakközép és gimnáziumból lehet menni pszichológiai egyetemre?

Figyelt kérdés
Persze én kis buta, nyolcadikban honnan tudjam hogy mi akarok lenni ha nagy leszek ha még pár perce kikellett kéreckedjem magam a wc-re, de most így hogy 10-ikben vagyok rájöttem hogy terapeuta szeretnék lenni. Van lehetőségem ilyen Elektronikus/Gépész/Infós suliból jó jegyekkel és érettségivel elmenni egy ilyen pszichológiai egyetemre?

2018. szept. 25. 15:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a felvételi tájékoztatóban, mik a felvételi követelmények. Ha azokat teljesíted, akkor semminek nincs akadálya.
2018. szept. 25. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehetőséged van, de nyilvánvalóan hátrányból indulsz egy elit gimnazistához képest, aki számára alapvető az emelt érettségi és hogy továbbtanul felsőoktatásban. Azonban egyáltalán nem lehetetlen a dolog, csupán teljesítened kell a felvételi elvárásokat. Magas a ponthatár, nagy a túljelentkezés, így nem könnyű senki számára sem a bejutás, de ha kellőképpen elhivatott és szorgalmas vagy, akkor semmilyen akadálya nincs a dolognak! Sok sikert!
2018. szept. 26. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2018. okt. 19. 15:37
 4/4 anonim ***** válasza:
Persze, hogy van esélyed. A matekot elfogadják felvételiként, és egy biosz érettségi mellé már elég.
2018. okt. 19. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!