Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek melyik suli a...

Szerintetek melyik suli a jobb ha sebésznek készülök?

Figyelt kérdés

A Szte-re szeretnék menni egyetemre. Most a Németh Lászlóba járok (Vásárhelyi). De mondtak nekem Szegeden a radnóti iskolát? Kinek mi a veleménye

rólla? Melyik sulival járnék jobban? A pontom:

magyar:28

Matek:25

Szerintem ez kevés szerintetek is?

Köszi előre is a válaszokat



2018. okt. 4. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:

Amelyikben jobb a biosz-kém. Igazából nem ismerem egyik sulit se.

16 éves vagyok 11.-es. 11. kezdésre sikerült eldöntenem, hogy én már pedig orvos akarok lenni. 0 biosz és kémia tudással kezdtem az évet. KB 3-4 hónap alatt sikerült felhoznom, amiben lemaradtam. Eddig németes voltam, hogy meglegyen a nyelvvizsga, és nem is érdekelt egyik se. Ezzel azt akarom mondani, hogy ha mégse azt sikerül kiválasztani, amelyik jobb e célból, akkor sincs veszve semmi. Sok sikert.

2018. okt. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi és neked is sok szerencsét
2018. okt. 25. 06:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!