Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi egyetemet lelkesedés...

Orvosi egyetemet lelkesedés nélkül érdemes folytatni?

Figyelt kérdés
mert a helyzet az hogy elsőévesként besokalltam, nem érdekel már a tananyag unom és semmi értelmét nem látom, nem érzek motivácót( najó életeket menthetek de ez még olyan messze van)és elegem van hogy testileg-lelkileg és szellemileg is holt fáradt vagyok. mit tegyek szerintetek nem akarok tönkremenni de életem nagy baklövését sem akarom elkövetni?!
2010. jún. 23. 20:44
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%

pihend ki magad a nyáron ez a fáradtságtól van

velem is ez volt pár évig

2010. jún. 23. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

És tudod, mit csinálnál szívesen? mert szinte mindenhez tanulni kell, ha jó akarsz lenni benne..

De lehet tanulás helyett elmenni dolgozni, de az nem orvosi állás..

2010. jún. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
at kell gondolnod, hogy tenyleg orvos akarsz-e lenni, mert ha ugy erzed, hogy ez neked valo, akkor mindenkeppen erdemes folytatnod. de ha nem akarsz orvoskent dolgozni egyaltalan, akkor nem erdemes tonkre tenni magadat. gondold at a nyaron, mihez lenne kedved.
2010. jún. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
32%

úristen, kérdező, én mit meg nem adnék h a helyedbe lehessek ....


egy közgazdász hallgató (aki kevés volt ahhoz h felvegyék az orvosira..)

2010. jún. 23. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Valóban megtisztelő az orvosira járni......csak én nem bírnám a boncolást,egyebek.......
2010. jún. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
nekem a volt tanárom ilyen helyzetben volt, csak a tanítással, de azt mondja, hogy a pálinka segít....
2010. jún. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Most fogsz ápolástan gyakorlatra menni akkor, nem? Szerintem ha ott leszel a kórházban egy hónapot, akkor azért kicsit jobban fogod látni, hogy ezzel szeretnél-e foglalkozni egész életedben:) Azért ne hamarkodd el:) Ha gyakorlat után is ugyanígy érzel, akkor lehet tényleg nem neked való:(
2010. jún. 23. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

Az első év még csak a "bevezetés". Majd másod-, harmadévtől jönnek a szigorlatok, akkor szoktak besokallni.


De ha vigasztal, egyre jobban közeledik a tananyag a "valósághoz" (csak közben szaporodik is :P ).

2010. jún. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Anélkül semmit nem ér. Próbáld meg eldönteni, hogy akarod-e vagy nem..


Mert ha nem akkor 1 évet elvesztettél.. Viszont el kell döntened, mert ha csak úgy bejársz, akkor több éved is rá fog menni..

2010. jún. 26. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
78%
Hát ez kemény... Motiváció nélkül megcsinálni lehetetlen szinte, amúgy is nehéz. Szerintem ha már nem akarod akkor ne folytasd. De azért ez egy komoly döntés, ne hamarkodd el, és ne mások véleménye alapján dönts...
2010. jún. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!