Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelem-angol-testnevelés...

Történelem-angol-testnevelés szakos tanár szeretnék lenni. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A Debreceni Egyetemen szeretnék tovabbtanulni,a testnevelést ha lehetséges egyetem után egy főiskolán.Jelenleg gimnáziumban idegennyelvi tagozaton tanulok.Lehetséges ez a 3 megvalósítás? Valakinek valami tapasztalata,ötlete? Nagyon nagy segítség lenne a válaszokat előre köszönöm!:)



UI:Az átlagom mindhárom tantargyból,illetve a többiből stabil 5,tartom mióta tanulom őket.A reál tantárgyakat nem szeretem,de erős 3 a matematika,fizika.Angolt nagyon szeretem,az a fő tantárgyam aztán a történelem amit imádok szintén a tesi pedig nélkülözhetetlen lenne számomra,imádok sportolni is,versenyszerűen sportolok.:)


2018. okt. 16. 16:37
 1/1 anonim ***** válasza:
77%
Nem akarlak elkeseriteni de az hogy gimiben 5 vagy valamiből nem jelent semmit sot a jó erettségi sem. Jelenleg az egyik szakom töri es meg nem tanultam semmi olyat amit közepiskolaban anno nekünk oktattak es az anyag joval tobb. A kerdesedre a valasz pedig egyszerre osztatlan kepzessel 2 targyat tudsz elvegezni a harmadik targyat max utana. Ajanlom hogy inkabb a tesi angolt valaszd sokkal hamarabb talalsz munkat bar nem sokat fizetnek. Es a törit utolag sokkal konnyebb elvegezni mint a tesit vagy az angolt.
2018. okt. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!