Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Érdemes lenne belevágnom?...

Érdemes lenne belevágnom? Szeretnék valami új dolgot tanulni, Virágkötőre gondoltam, jó ötlet?

Figyelt kérdés

Szeretnek uj dolgot tanulni.Egyaltalan nincs tapasztalatom ebben a szakmaban, egyszuren csak vonz,nagyon tetszik.

Igy nagyon lehetetlen lenne egy tanfolyamot elvegezni?



2018. okt. 30. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2018. okt. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogy ilyen tanfolyamra az ember mar ugy megy ,hogy van mar tudasa vagy ,mi a menete, mert szeretnem ha lenne sikerelmenyem :D
2018. okt. 30. 20:30
 3/4 anonim válasza:
Szia! Én is ebben gondolkozom mostanában, belekezdtél esetleg?
2019. máj. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha esetleg érdekel valakit még így a nyáron. Én 4 hónapja dolgozom virágkötőként. Eleinte nagyon féltem tőle, nem is igazán mertem belevágni (főleg hogy nekem szakmám sem volt hozzá, csak odacsöppentem), de azóta én nagyon megszerettem, csak ajánlani tudom. Az egyik leghálásabb és emberbarátabb munka, amit csak kívánni lehet. :) Kreatív embereknek pedig egy álom.

22/L, friss virágkötő

2019. júl. 8. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!