Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Tudnátok nekem tanácsokat...

Tudnátok nekem tanácsokat adni a továbbtanulással kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Olyan munkát szeretnék végezni, ami változatos. Szeretem a kihívásokat, az olyan feladatokat, amikkel sikerélményt lehet szerezni.

Szeretek írni, leginkább regényeket, ismerőseim, tanáraim szerint van tehetségem hozzá, de a kémia is nagyon érdekel.

Jó tanuló vagyok, és persze nem mindent, de összességében szeretek tanulni. Elég ambiciózus vagyok.

Tudnátok nekem ötleteket adni, hogy merre érdemes elindulnom?

Köszönöm szépen!

Egy 16 éves lány



2018. nov. 17. 09:42
 1/2 anonim válasza:
Élvezetes állást akkor tudsz találni, ha te magad kézbeveszed ezt a témát, nem bízod csak a sulira magad. Az érdeklődési köröddel bármi lehetsz (író, forgatókönyvíró, cikkíró, reklámszöveg író, újság szerkesztő, kritikus, marketinges stb.) Próbálj meg körbenézni, "legyeskedni" bármilyen olyan szakember körül, akinek a szakmája picit is érdekelhet. Próbálj meg kapcsolatokat építeni, és lehetőségeket szerezni magadnak.
2018. nov. 17. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de a mentőtisztire is szerintem ráillik a változatos, feladványos munka a későbbiekben. :)
2020. jan. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!