Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi erne meg jobban tovabbtanul...

Mi erne meg jobban tovabbtanulas szempontjabol? Más MSC vagy egy BSC?

Figyelt kérdés
Mernoki kepzesrol van szo,van mar egy BSC-m,de nem túl jok az elhelyezkedesi lehetosegek.Tovabb szeretnek tanulni,de nem tudom melyik erne meg jobban.Teljesen mas MSC különbözeti targyak teljesitesevel vagy egy BSC?
2018. nov. 20. 23:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Elhelyezkedes szempontjából nagyon nem mindegy hogy BSC vagy MSC?
2018. nov. 20. 23:23
 2/5 A kérdező kommentje:
Alapjan veve melyik ad tobb hasznalhato tudast?
2018. nov. 20. 23:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Elhelyezkedés szempontjából jobb az Msc, ha nem is feltétlen pályakezdőként, de később ha feljebb akarsz jutni már sokszor elvárás. Nem feltétlen ad több tudást, van amikor alig van valami plusz az alapszakhoz képest (ez egyetem és szakfüggő is), viszont ha eltér az alapszakodtól neked sok új dolgot taníthatnak.
2018. nov. 20. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ezt en is sokszor hallom mérnöki képzésen,hogy MSC-re nem erdemes menni,mert alig tanul ujat az ember a BSC-hez kepest.Elvegezni sokkal nehezebb az MSc-t?En is ugy vagyok vele,hogy akkor mar inkabb mester,de felek nagyon nehez lenne így.
2018. nov. 21. 00:24
 5/5 anonim ***** válasza:

Megosztod velünk, milyen szakról van szó, és mikben gondolkodsz? Így vaktában nehéz találgatni.


Ezt csak mondják, hogy BSc-vel ugyanolyanok az esélyek, mint MSc-vel. Az egyetem 5 éves volt, lesz és marad, a BSc-s mérnök csak félig mérnök. Lehet, hogy találsz vele munkát, de komolyabb helyre nem jutsz be BSc-vel és később hátrány lesz a karrieredben, hogy nem vagy rendesen kiképezve.

2018. nov. 21. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!