Egyetem otthagyása után?

Figyelt kérdés
Sziasztok, akik otthagyták az egyetemet, azok mit csináltak utána. Én is azon gondolkodom, hogy kiiratkozok(első éves vagyok), mert nem tetszik és nem is szeretem az adott dolgot tanulni, főleg úgy hogy nem is azt tanulom az adott szakon, amire jöttem. Biosz szakon vagyok, de az egész szinte csak kémia és nekem az nagyon nem megy. És tudom az én hibám, hogy ennyire nem gondoltam bele a dologba és neki kezdtem a szaknak. Szenvedés minden pillanata a tanulásnak. Na de a kérdésem, hogy akik otthagyták azok, mit csináltak később?

2018. dec. 18. 15:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Bar en nem hagytam ott az egyetemet de nem nehez kitalalni hogy gondolom elkezdtek dolgozni. Aztan van aki kesobb elkezdet egy masik szakot vagy okj-re ment es van aki nem. Az mas kerdes, hogy te akarsz e tovabbtanulni vagy sem ha szeretnel akkor probald meg kitalalni hogy mi is az ami igazan erdekel es utananezni hogy ott tenyleg mire is lehet szamitani. :)
2018. dec. 18. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szakot váltottam és elvégeztem egy másikat - szerencsére az már tetszett:)
2018. dec. 18. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én kinéztem magamnak egy másik szakot és arra jelentkeztem (most azt tanulom és ez már tetszik). Kellett hozzá csinálnom egy másik emelt érettségit, úgyhogy a köztes időben arra tanultam. Valamint letettem két nyelvvizsgát, amire szintén készültem. Ennyi. A többi időm szimplán szórakozással, kikapcsolódással telt.
2018. dec. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!