Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ilyenkor lehet sulit váltani?

Ilyenkor lehet sulit váltani?

Figyelt kérdés

Sulit szeretnék váltani ez megoldható most félévkor? Jelenleg Szakgimnáziumba járok Gimnáziumba szeretnék menni már meg is van ,hogy hova . Ilyenkor át vehetnek most szünetben el lehet intézni ,hogy már szünet után az új iskolába menjek.?

Kell valamit irni , a mostani jegyeimet is nézik?


2018. dec. 20. 06:52
 1/3 anonim ***** válasza:
65%

Ha ez ilyen egyszerűen menne, senki sem kínlódna a felvételivel, hanem év közben átmenne.

Hányadikos vagy? Kiszemelt iskolával beszéltetek már?

2018. dec. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
78%
Fel kell hívni az iskolát, ahová menni szeretnél és meg kell kérdezni, hogy mi ennek a menete. Szünet után nem egyből vesznek át, de félévkor átmehetsz. Amikor én mentem át nem kellett írnom semmit, vittem a jegyeimet.
2018. dec. 20. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

1. Felhívják a szüleid a gimnáziumot és megkérxezik van e lehetőség átmenni.

2. Igen válasz esetén különbözeti vizsgát kell tenned a nem tanult tárgyakból.

3. Ha sikerül akkor átvesznek.


A gimi simán mondhatja azt higy nem vesz át (meg se kell indokolnia). Az osztályozó vizsga ha nem sikerül akkor sem vesznek át.

2018. dec. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!