Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Honnan kezdjem el tanulni a...

Honnan kezdjem el tanulni a kémiát és biológiát?

Figyelt kérdés
Leginkább arra lennék kíváncsi, hogy melyik könyvektől. (pl. Mozaik kémia 9, stb..) Nem 0-ról kezdem, de még nem vagyok középszinten. Az lenne még a kérdésem, hogy neten találok-e valamilyen érettségire felkészítő forrást, amely hiteles?

2018. dec. 28. 14:17
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon tudom ajánlani a Mozaikos érettségire felkészítős könyveket mind kémiából,mind biológiából(ez 2 kötetből áll).

11-12 osztályos könyvekként találod őket


[link]


[link]


[link]


Illetve ezekhez van még feladatgyűjtemény is.

De ajánlott elolvasni a 9,10,11,12es tankönyveket is amiből órán tanultok.


Amit még tudod ajánlani az a Panemsulis bioszkönyv:

[link]


Biosz feladatgyújtemény: [link]


Kémiából csinált az Ötösöm lesz kémiából című feladatgyűjteményből a feladatokat, illetve Villányi Attilának vannak nagyon jó kémia tankönyvei.


Szerintem az érettségis összefoglaló könyvekkel(amit az elején linkeltem) kezdd és azok szerint haladj.


Good luck :)

2018. dec. 28. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!