Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés
Három olyan munka is van ami nagyon érdekel. A nyakamon az érettségi, és sajnos még mindig nem tudok dönteni, hogy nyelvtanár, nyomozó, vagy színházi színész legyek. Nem azt kérem, hogy döntsetek helyettem, csak azt szeretném tudni, hogy hogyan érdemes eldönteni.Az egyetlen faktor ami hidegen hagy, az a pénz, nekem csak az a lényeg, hogy megéljek a munkámból és mellette élvezni is tudjam amit csinálok.

2019. jan. 5. 20:25
 1/5 A kérdező kommentje:
17 éves lány vagyok.
2019. jan. 5. 20:28
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Melyik tárgyakat szereted jobban? Melyiket csinálnád a legszívesebben?
2019. jan. 5. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Mindhárom nagyon tetszik, pont ez a baj. A nyelveket nagyon szeretem, csak nem biztos, hogy bírnám az egész napos ordibálást a diákokkal. A nyomozás mindig is érdekelt, kiskorom óta arról álmodoztam, hogy nyomozó leszek, annak ellenére, hogy tudtam, hogy nem olyan mint a filmekben.Viszont nagyon magasak a nyomozói szakra a pontszámok, nem tudom felvennének-e. A színészkedés is szörnyen érdekel, és ugyan van egy kicsi lámpalázam,gondolom az javulna az idő multával.
2019. jan. 5. 20:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Na, most benyögök egy olyat, amire ne alapozzál, de pl színészként akár kipróbálhatnád/eljátszhatnál egy tanár, vagy egy nyomozó-szerepet is.:) De mondom, erre ne alapozz:)


Legbelül melyik húz magához a legjobban, érzésed szerint?


Melyikben vagy a leg fainabb?


Hogy elmagyarázz másoknak/megértess velük dolgokat

Vagy a szereplésben, jó a kiállásod

Esetleg jó a logikád, és érdekelnek az ilyen krimi-s stílusú sztorik; hogy szívesen részt vennél benne élesben is, tehát szal furfangos vagy.


Melyikben vagy vajon a legerősebb? Amúgy fogalmam sincs, nehéz döntés lehet.

2019. márc. 9. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

*vagy pl hogy


inkább tanítanál, és az motivál a legjobban

vagy másmilyen előadásokban mások bőrébe bújnál

vagy megpróbálnál más fejével gondolkodni


A tanárnak órai anyagokat kell összeállítania, hogy miket adjon le

A színész szövegeket tanul pl meg csiszolódik össze a színésztársaival kollégákkal

A nyomozó meg felkutat és felgöngyölít ügyeket.

2019. márc. 9. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!