Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek

A kérdés

Mi legyek ha nagy leszek?

Három olyan munka is van ami nagyon érdekel. A nyakamon az érettségi, és sajnos még mindig nem tudok dönteni, hogy nyelvtanár, nyomozó, vagy színházi színész legyek. Nem azt kérem, hogy döntsetek helyettem, csak azt szeretném tudni, hogy hogyan érdemes eldönteni.Az egyetlen faktor ami hidegen hagy, az a pénz, nekem csak az a lényeg, hogy megéljek a munkámból és mellette élvezni is tudjam amit csinálok.

Keress kérdéseket hasonló témákban: nyomozó, színész, tanár, nyelv, döntés

jan. 5. 20:25  Privát üzenet  

A válasz
A kérdező kommentje:

17 éves lány vagyok.

# 1/3Időpont jan. 5. 20:28 Privát üzenet
Melyik tárgyakat szereted jobban? Melyiket csinálnád a legszívesebben?

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 74%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/3Időpont jan. 5. 20:30 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Mindhárom nagyon tetszik, pont ez a baj. A nyelveket nagyon szeretem, csak nem biztos, hogy bírnám az egész napos ordibálást a diákokkal. A nyomozás mindig is érdekelt, kiskorom óta arról álmodoztam, hogy nyomozó leszek, annak ellenére, hogy tudtam, hogy nem olyan mint a filmekben.Viszont nagyon magasak a nyomozói szakra a pontszámok, nem tudom felvennének-e. A színészkedés is szörnyen érdekel, és ugyan van egy kicsi lámpalázam,gondolom az javulna az idő multával.

# 3/3Időpont jan. 5. 20:41 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Mivel foglalkozzak a későbbiekben? "Mi legyek, ha nagy leszek? "
Mi legyek, ha nagy leszek?
Mi legyek, ha nagy leszek?
35 éves vagyok, és még nem tudom "mi legyek ha nagy leszek". Tudnátok segíteni?

Kérdések a Közoktatás, tanfolyamok rovatbólKérdések a Tanulási lehetőségek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!