Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek nem késtem még el...

Szerintetek nem késtem még el az érettségi megszerzésével? Melyik iskolát ajánlanátok Budapesten estin vagy levelezőn? Továbbtanulás illetve munka szempontjából a felsorolt szakmák közül melyiket érdemes?

Figyelt kérdés

Szép estét. 25 éves vagyok jelenleg a 8 általános iskolai végzettséggel rendelkezem ez saját hibám miatt van így. Ezen szeretnék változtatni mert igaz eddig is dolgoztam de rájöttem hogy az érettségi és egy szakma hiányzik az életemből.

Nos szeretném letenni az érettségit aztán egy okj szakmát elvégezni és abban dolgozni illetve jobban érvényesülni az életben és sikereket elérni karriert építeni. Szakmák közül amiben szeretnék és van hozzá ambícióm . Ingatlan értékesítő értékbecslő, Banki szak ügyintéző, Vendéglátó üzletvezető, Légiutas kísérő, Gazdasági informatikus, Szinész, rádiós,

Szerintetek nem vagyok még elkésve? Mert azért tudom hogy 25évesen már rég abban kellene dolgozni egy embernek amit szeret és amiből megteremti az életét.


2019. jan. 13. 23:01
 1/5 anonim ***** válasza:

Sosincs késő :)

Hajrá

2019. jan. 13. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Nem késtél még el, de bele kell húznod, mert minnél tovâbb halogatod, annâl nehezebb lesz. Egyébként az érettségi és az okj-s képzés még nem garancia arra, hogy jó munkád legyen.
2019. jan. 13. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sosem késő, hajrá. A Könyvesben van esti suli (újpest)
2019. jan. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Mindenkinek a biztatást,azon vagyok hogy minél hamarabb meglegyen legalább az érettségi aztán az idő alatt még kiderül úgy is hogy mi hogyan alakul a világban illetve életben.
2019. jan. 13. 23:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Legiutas kìserőhoz diploma kell és felsőfokú angol szóval az necces.


Én a Zsámbéki premontrei rend által működtetett sulit ajánlom ha csak az érettségi a cél. Könnyű suli és jofejek a tanárok is.

2019. jan. 14. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!