Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mit ér meg jobban elvégezni...

Mit ér meg jobban elvégezni gazdasági infót vagy biomérnökit?

Figyelt kérdés
Melyik szakma keresettebb,melyikkel lehet könnyebben elhelyezkedni és melyikkel lehet többet keresni?

2019. febr. 10. 20:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Gazdinfó
2019. febr. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Keresettebb: gazdinfó

Könnyebb elhelyezkedni: gazdinfóval

Mennyit lehet keresni: mindkettővel csak akkor tudsz "jól keresni" ha jó vagy benne, így az a fontos melyiket csinálnád szívesebben. Gazdinfóval rengeteg féle területen el tudsz helyezkedni, biomérnökivel laboráns, ipari állásokat fogsz főként kapni.

2019. febr. 12. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Szia! Biomérnöki szakra járok és lassan végzek is vele. Elég sok gazdinfós barátom is van, úgyhogy talán nem vagyok a leglaikusabb a témában. Szerintem manapság Magyarországon mind a kettő eléggé keresett szak, szerintem alapjáraton informatikusból többet képeznek, ami esetleg gondod jelenthet. Biomérnökivel szerintem elég könnyű elhelyezkedni, ha csak egy Richtert megnézel 10 álláshirdetésből 6-7-re biztos, hogy biomérnöki diplomát is elfogadnak. Kezdőnek lehet, hogy az infós többet keres, de szerintem a vegyi- és bioiprai szakmák is 200e nettó és felette kezdődnek, és gyanítom, hogy alábecsültem akkor, ha jó szakember vagy.
2019. febr. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!