Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Történelem hez milyen egyetemi...

Történelem hez milyen egyetemi szak illik? (többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok szóval most állok a "nagy dilemma előtt " ugyanis nagyon szeretem a történelmet, de nem tudom milyen szakot jelöljek. Mivel utolsó évemben átjelentkeztem estire nekem kimaradtak ezek az oktató célzatú ismertetők egyetemek,szakok terén.Fanatikusan szeretem a történelmet, később szakosodnék a 20.,19. századra. Ideológiák is érdekelnek és az a probléma nem tudom melyik szak fedi le ezeket ? szóval

politológia mennyire fedi az ideológiás részét ? és maga a történelmet gondolom picit érinti azt is de alapvetően itt min van a hangsúly ?

láttam van olyan szak is hogy történelem az mi történész vagy mi ? Ez ami úgy névből érdekel nagyon.

filozófia az gondolom érint ideológiát és néhány nevezetes személyt persze és még mit?

szakok amik úgy érdekelnek név alapján

- politológia

- történelem

- filozófia

- szociológia

Elképzelésem amit szeretnék csinálni majd a jövőbe (szóval egy jó lenne ha ez lehetnék kérdésre a válasz)

Tanítanék egyetemen történelmet, végeznék kutatásokat és szakosodni szeretnék úgy kimondottan a 20. századra történelmünk ez része úgy komolyan mondom cakk pakk foglalkoztat.

Viszont szeretnék 1 politikai pártot is alapítani mivel e téren is komoly gondolataim vannak és nem tudom hogy mekkora előny vagy mekkorát nyomna bele ha politológiát tanulnék

válaszokat előre is köszönöm



2019. febr. 13. 14:11
 1/2 A kérdező kommentje:
Vagy van ilyen szolgáltatás akiket feltudok híni és el igazítanak?
2019. febr. 13. 14:30
 2/2 anonim ***** válasza:
történelem tanár.
2019. febr. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!