Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Nemzetközi tanulmányok eltén...

B.lau7 kérdése:

Nemzetközi tanulmányok eltén vagy corvinuson jobb?

Figyelt kérdés
Jovore erettsegizem es nagyon erdekel a nemzetközi tanulmanyok szak. Corvinuson es az ELTE-n neztem de nem tudom, hogy melyik a jobb vagy, hogy egyaltalan megeri-e erre a szakra menni mert nagyon sok rossz velemenyt lattam rola es a ponthatárok is iszonyat magasak. A legfontosabb az lenne hogy kulfoldon legalabb 2 felevet tölthessek cserediakkent.

2019. máj. 21. 08:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
68%

Ne haragudj, de már ott megbukik az egész hogy "jogász alapképzés". Nincs olyan hogy jogásu alapképzés.

Ahhoz soha senki nem nyúlt, világ életében osztatlan, ötéves egyetemi, mesterdiplomát adó képzés volt.

Jaj bocsi, tudom, stratéga vagy, biztosan jobban tudod ezt is :(


Az előtted válaszoló csodálatosan összefoglalta, menj vissza inkább előadást tartani, biztos értelmes lehet az is..

2019. máj. 22. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Utolsó kicsit olvasgass már mielőtt tanítani kezdesz, könyörgök...

[link]

2019. máj. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
54%
Ui: ha nem tudnál külföldiül: mjnden más országban van jogi alapképzés. Én pedig Németországban dolgozom, németekkel, tehát... kapisgálod már?
2019. máj. 22. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!