Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Miért állítják itt gyékán...

Miért állítják itt gyékán annyian, hogy az orvosi mennyire elvégezhetetlen, csak kivételes embereknek sikerülhet ha ilyen Cseh Katalin félék is el tudják végezni?

Figyelt kérdés

2019. máj. 27. 23:12
 1/9 anonim ***** válasza:
30%
Jaj, ez tényleg nagyon hülye! Még sose láttam, de most megnéztem egy egyperces reklámfilmjét - kiborító! A Kálmán Olga interjút fél percnél nem bírtam tovább. Borzasztó!
2019. máj. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Konkrétan mi a bajotok Cseh Katával? Megnéztem pár interjúját, és egészen ügyes. Nem könnyű ilyen fiatalon a médiában szerepelni. Ennek nincs köze a gyógyítási képességeihez.
2019. máj. 28. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

Orvosként az a véleményem, hogy az orvosihoz ész nem sok kell, csak hatalmas segg és nem kevés pénz. Ezért van tele ilyen Cseh Katalin szintű libákkal.

A gyógyításhoz, kellene a tényleges intelligencia.

2019. máj. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
48%
Egész ügyes? Egy irritáló semmitmondó, a fejéből kipislogó buta liba!
2019. máj. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
A megnyilvánulása alapján nem tűnik valami kimagaslóan okosnak, még ha a szakmájával kapcsolatban kérdezik is.
2019. máj. 29. 20:45
 6/9 anonim ***** válasza:
62%

Ha az számít valamit akkor látom 1988-as születésű, 2014-ben végzett, szóval ezek alapján olyan 2 évet bukhatott.

Vagy elsőre nem vették fel később pedig bukott.

2019. jún. 3. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
68%
Utolsó ez viszont rosszindulatú baromság. Kismillió oka lehet annak, hogy valaki nem 24 évesen végez. Például öt évfolyamos gimibe járt.
2019. jún. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
55%

# 7/7


Igen kismillió oka lehet: például rosszul tanul és bukik.

Egyébként nőnek fent van az élete a neten, politikus. Sima mezei 6 osztályos gimibe járt, szóval erről ennyit.

Vagy 2x bukott vagy nem vették fel elsőre+ bukott, esetleg 2x nem vették fel.

Az hogy ennek hátterében most mi van azt ne firtassuk, mert senki nem fogja megmondani.

2019. jún. 4. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
65%
Ő mondta, hogy elsőre felvették. Az apja kutatói ösztöndìjjal ment ki Kanadába, Kata már ott született. Azért csúszott, mert átment a Corvinusra egy évre politológiát hallgatni. Aztán visszajött és befejezte az egyetemet. Utána pedig Hollandiában tanult Eü közgazdásznak. Szakvizsgát még nem szerzett, de nőgyógyásznak tanult. Szerintem nem rossz amit csinál, tanult, inteligens fiatal nő, érdekes, proresszìv látásmóddal, nyitottsággal, külföldi tapasztalatokkal.
2019. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!