Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Pszichológia szakra jelentkezt...

Pszichológia szakra jelentkeztem, de igen csekély biológia tudással rendelkezem, milyen könyvet/tanfolyamot/esetleg magán tanárt tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés
Nem jártam faktra, de tisztában vagyok vele, hogy a biológia tudás igencsak kéne ahhoz, hogy ne őrüljek meg szeptemberben ha felvesznek, ezért nyáron tervezem kicsit felhozni magam. Vágom, hogy ennyi idő alatt nem fogom tudni bepótolni, de azért valami intenzív dolog mégis kéne. Szóval ha van esetleg olyan könyv, amit tudnátok ajánlani, vagy egy tanfolyam, ami nektek bevált, annak örülnék:)

2019. jún. 18. 19:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekunk anno Donath anatomia konyvei kellettek es Markus neurologia konyve. De egyebkent en se voltam faktos gimiben es boven eleg votl az egyetemen az anat ora.
2019. jún. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
De jóó, köszönöm:)
2019. jún. 21. 08:27
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell hozzá külön tanár, meg semmi. A gimis tudás alapnak elég volt, a többit úgyis az egyetemi előadáson tanulod meg.
2019. jún. 24. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!