Melyik szakot válasszam szerintetek?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a matematikát,(meg szerintem jó is vagyok belőle,95% emeltet írtam), és ELTE matekszakra szeretnék menni. Elsőne ezt, másodiknak BME mérnökinfót jelöltem meg. Rengetegen mondják, hogy inkább a BME-t válasszam, mert egy infós diplóma sokkal többet ér, mint egy matematikusi, és jobban lehet vele elhelyezkedni. De sajnos engem nem vonz annyira, mint a matek:D Ti a helyembe melyiket választanátok? Esetleg e téren van valami tapasztalatotok?

2019. jún. 19. 19:15
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Egy matematika szakkal tényleg sokkal nehezebb munkát találni, de ha ez az életed, akkor válaszd ezt! Akármilyen menő egy munka, neked nem lesz jó, ha nem szereted.
2019. jún. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Mindenképp azt választanám amelyik jobban vonz, én anno ezt a hibát követtem el amikor jelentkeztem egyetemre csak más szakokkal.. matematikus alapdiplomával is 1000 felé el tudsz indulni, infó, tőzsde, big data stb csomó helyen szükség van rá.
2019. jún. 19. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!