Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Szerintetek hány éves kortól...

Szerintetek hány éves kortól késő orvosira menni?

Figyelt kérdés

Mivel nem magyar egyetemről van szó, ezért "csak" 5.5 évbe telne míg rezidens lennék, ha nem csúszok...


Nektek mi az a kor, amit ha betöltöttetek, inkább már neki se kezdenétek?


UI: Tudom, hogy voltak már hasonló kérdések, ennek hangoztatását, spammelését légyszíves hanyagoljuk, köszi!


2019. jún. 21. 08:23
 1/5 anonim ***** válasza:
65%

Ha ebből szeretnél megélni: 25.

Ha egyébként van pénzed, akkor mindegy kb.

2019. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem nem kortól, hanem élethelyzettől függ. Ha nincs saját családod, megteheted anyagilag, hogy ne dolgozz teljes munkaidőben és akkor sem vajas zsemlén fogsz élni a híd alatt, ha fixen diákmunkát sem tudsz vállalni egy ideig és ez az álmod, akkor szerintem érdemes belekezdeni, akár 18, akár 40 éves valaki. Viszont nálunk akik munka, férj, feleség, család, kisgyerek(ek) mellett vágott bele, ők mind csak kínlódtak, csúsztak össze-vissza és max harmadévre kibuktak, mert úgy semmi értelme nincs a dolognak, ha az ember nem tud minden erejével erre koncentrálni.

Ha amiatt aggódsz, hogy "ciki lenne" vagy "kinéznének": nem fognak, egyrészt egy elsős évfolyamban előfordul 18-tól kb 35-ig minden korosztály, úgyhogy nem te leszel az egyetlen, másrészt senkit nem érdekel, hogy miért úgy alakult az életed, ahogy.

2019. jún. 21. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Tanulni sosem késő.
2019. jún. 21. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
52%
Hetven felett már nem igazán ajánlom.
2019. jún. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez egyéni vélemény, de ha szeretnél családot is szerintem olyan 30 éves korig illene elkezdeni az orvosit.
2019. jún. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!