Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Agrármérnöknek, vegyészmérnökn...

Agrármérnöknek, vegyészmérnöknek vagy állatorvosnak éri meg jobban tanulni?

Figyelt kérdés

Most érettségiztem és sajnos még mindig nem tudom, hogy melyik egyetemet válasszam. Igazából nem érdekelt soha semmi különösebben, de az érettségi pontok alapján bármelyikre felvennének.

Az egyetemekről olvastam és megkérdeztem, akit ismerek, de eléggé eltérőek a vélemények.


A családomnak vannak állatai és földjei, de nem vagyok benne biztos, hogy ezt szeretném csinálni vagy nem.


A válaszokat előre köszönöm :)



2019. jún. 30. 00:15
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Állatorvosi
2019. jún. 30. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
84%
Ha nagy gazdaságról van szó (sok föld sok állat) akkor lehet megéri pénz szempontjából ha az agrár felé indulsz. De nekem az a véleményem hogy azt válaszd amelyikben jól éreznéd magad ami a személyiségedhez közelebb áll mert van akit a boldogulás a pénz motivàl ez normális is de én nem tudnék olyanról tanulni évekig majd benne dolgozni amit nem szeretek
2019. jún. 30. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
91%

"Igazából nem érdekelt soha semmi különösebben" - ez alapján max. az agrármérnöki. Állatorvosi SEMMIKÉPP sem, ha nem szenvedélyed. A vegyészmérnökin meg szintén túl nagy szivatás önmagaddal szemben, ha nem érdekel. Az agrármérnöki elvégezhető akkor is, ha nem vagy annyira lelkes.

Bár amíg így állsz hozzá, semmibe sem érdemes belekezdeni.

2019. jún. 30. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!