Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi alapján választottatok...

Mi alapján választottatok egyetemet?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 23:41
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
2019. júl. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2019. júl. 1. 23:54
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Nagyon megtetszett egy szak (részben azért, mert kizárásos alapon más nem tetszett, részben mert tényleg magamhoz illőnek érzem) és csak egy helyen van az országban. De egyébként az egyetem is tetszik, örülök, hogy ezek így egybevágnak. Szeptembertől remélhetőleg oda fogok járni, bízom benne, hogy olyan lesz mint elképzeltem.
2019. júl. 2. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Villamosmérnök akartam lenni, és a lakóhelyemhez legközelebbit egyetemre jelentkeztem. (Ennek már 4 éve.)
2019. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
-t*
2019. júl. 2. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Pecsi reven, mindenkepp maradok Pecsen, amugy en is villamosmernokire jelentkeztem,de sajnos most leblokkoltam a matekon, igy elrontottam, de osszel megyek ismetelek es jovore ismet beadom, amugy 23 vagyok
2019. júl. 2. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Wow, hát nekem is volt egy osztálytársam, aki újrázott matekból, aztán kibukott a Kandóról. Még matekból nem is volt annyira rossz, de alapvetően nem volt jó képességű. Kösd fel a gatyád, középsulis matek emelt nem okozhat nehézséget!
2019. júl. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nagyon konnyu volt.... csak panikoltam a sok szovegtol...:( kimentem es kb fejben megoldottam a feladatokat....:(
2019. júl. 2. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Én a Kandóra jelentkeztem tavaly.


Régóta érdekeltek az elektronikus cuccok, 10.-ben már nagyrészt tudtam hogy ide akarok jönni.


Szóbajött még a BME, de én bevallom, nem vagyok egy zseni csodagyerek. Megvan a magamhoz való eszem persze, de a hallott információk alapján a Kandót választottam.

Egyrészt nagyon közel van hozzám az egyetem, kb 20-30 perc alatt beérek reggel.

Másrészt igaz amit mondanak, nagyon jók a tanárok, általában nem a szivatásra mennek, jó laborok vannak stb...


Pl az elektronika laboratóriumban több mint félmilliós szkópok vannak.


Valóban nehéz teljesíteni, ezt jól írták előttem. Az első két félêvet most elvégeztem csúszás nélkül, de baromi sokat tanultam.


A tapasztalatom az, hogy nem "érteni", megérteni nehéz a tananyagot, hanem begyakorolni, elsajátítani.

Az emberek többségének ezzel vannak nehézségei.


Én örülök, hogy a Kandót jelöltem meg elsőként, mert szerintem jó a hangulat.


19F

2019. júl. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
#8, igen így én is jártam már egy párszor. De pont ez a nehéz az egyetemi írásbeliken is: elmegy az idő, ott abban a pillanatban kell jól teljesíteni, annyira begyakorolni, mondjuk a hálózati egyenletek felírását, hogy ne kelljen gondolkodni sokat, hogyan is kezdj neki, milyen trükk kell, illetve vannak feladatok, amiket jobb kihagyni, mert egyáltalán nem biztos, nem számolod el, és ha mégis az 0 pont (részpontok nem nagyon vannak, mint érettségin). Állandó mérlegelés, és optimálizáció a zh-zás.
2019. júl. 2. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!