Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Mi alapján választottatok...

Mi alapján választottatok egyetemet?

Figyelt kérdés

2019. júl. 1. 23:41
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Legyen aránylag közel, továbbá indítsák el azt a szakot, ami engem érdekel. (Kereskedelem és marketing vagy Emberi erőforrások)


És mivel a gazdasági szakok többsége fizetős és gondoltam hogy nem lesz annyi pontom hogy állami képzésre felvegyenek, ezért figyelembe vettem azt is hogy az önköltség lehetőleg minél kevesebb legyen, kb 200 ezer forint/félév alatt.


Továbbá szerintem az is fontos hogy az adott szak később milyen specializációkra bontódik fel, illetve hogy milyenek az elhelyezkedési lehetőségek ezen szakon.

2019. júl. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

10/11

Jaaa.. nagyon merges voltam magamra annyira izgultam hogy masodfoku egyenletet nem tudtam megoldani elsore megoldokeplettel ugy hogy a szamologepem tudja....... nagyon panikoltam,remelem most osszel ok lesz!!!

2019. júl. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Magát a szakot megjelöltem mindenütt, ahol indul (ez össz-vissz 4 hely az országban), első helyen meg a legközelebbi van, mert még nem szeretnék messzire költözni, ha nem muszáj.
2019. júl. 4. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Paczalos István ***** válasza:

Én anno szintén a Kandóba jártam. Több oka is volt, hogy azt választottam:

1: Tudtam, hogy a BME számomra esélytelen kategórii

2 Kandó híre, ami kimondottan jó a villamosmérnökök körében

3 Ott indult az a szakirány levelezőn, amit el akartam végezni

4 Mikor kezdtem, akkor kocsival be tudtam menni 40 perc alatt a konzultációkra.

2019. júl. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

Három diploma után azt mondom,hogy a Villamosmérnök viszi a pálmát.Szerintem az egyik legnehezebb szak.

A jogász ehhez képest nulla.Még akkor is ha doktorit ad.

2019. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Na egy újabb mérnök, aki azt hiszi magáról, hogy ő fújta a passzátszelet és minden más végzettség alsóbbrendű...
2019. júl. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!