Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Orvosi egyetem érettségivel...

Orvosi egyetem érettségivel és egy fodrász szakmával lehetséges?

Figyelt kérdés
Jelenleg fodrász szakon tanulok, de szeretnék mégis csak az orvoslassal foglalkozni, később tudok jelentkezni ilyen egyetemre, ahol ezeket tanulhatom ?

2019. júl. 2. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen.
2019. júl. 2. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Persze, de az emelt kémia és biosz érettségi kell.
2019. júl. 2. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És ha nem emelt kémiát és bioszt teszek le, akkor nem lehet?
2019. júl. 2. 20:37
 4/9 anonim ***** válasza:
92%
Emelt biosz mellé választhatsz, hogy emelt kemia vagy fizika. Ezek nélkül nem mehetsz
2019. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

#3as, ezt komolyan kérdezed??


Felvételi követelmény az emelt biosz és emelt kémia. De kémia helyett fizika is lehet... Ezek nélkül nem lehet jelentkezni. Sőt, jövő évtől egy középfokú nyelvizsga megléte is szükséges. Javaslom az angol nyelvet, mert csak azzal lehet megkapni a diplomát.

2019. júl. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
#5 igen komolyan kérdeztem mert fogalmam sincs hogy mennek ezek a dolgok, azért jöttem fel ide kerdezoskodni, meg erettsegiig van 2 évem.. Ilyenkor kaptam észbe.. Nem lesz egyszerű
2019. júl. 2. 20:59
 7/9 anonim ***** válasza:
88%

2 év alatt simán fel tudsz még készülni!

Sok sikert! Felvi.hu-n van fenn minden infó, ott nézelődjél, esetleg lépj be facebook csoportokba ott is tudsz érdeklődni.

2019. júl. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
83%
Ha még van kérdésed, nekem nyugodtan írhatsz :) debreceni orvosis vagyok. Hátha tudok segíteni
2019. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is írhatsz nyugodtan, szegedi orvosis vagyok :)
2019. júl. 4. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!