Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Számít az a későbbiekben,...

Számít az a későbbiekben, hogy hány ponttal vettek fel orvosira?

Figyelt kérdés

Kicsit gáznak érzem mert alacsony lett a pontszámok, másoknak meg az egeket veri... Ott a helyem akkor is, ha épp csak becsusszanok?

Kicsit szégyellem magam.



2019. júl. 4. 01:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem számít az égvilágon. :)
2019. júl. 4. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2019. júl. 4. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Csak az számít, hogy el tudod-e végezni.

Egyébként pedig senkinek nincs a homlokára írva; ha te nem árulod el, nem fogja senki megtudni.

2019. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem számít. Nekem anno 110 pontom volt (még a 120-as pontrendszerben) és 109 lett a ponthatár a szakomon. Örültem, kész. Ha nem reklámozod, akkor senki se tudja meg. Ugyanakkor különb eredménnyel végeztem, mint akik magasabb pontszámmal kerültek be.
2019. júl. 4. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
41%
Nem számít :)
2019. júl. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Dehogy.:)
2019. júl. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Abban segítenének még... Mi van akkor ha nem vagyok jó a nyelvekben? Ez nagy hátrány? Angolul beszélek, mármint konyhanyelven elbeszélgetek, Talent show-kat nézek vlogolókat... de maga a nyelvek terén nagyon nagyon gyenge vagyok
2019. júl. 6. 13:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
A pontszámod a kutyát nem érdekli, a tanárok nem is tudják, diákok közül is csak az, akivel közlöd. Tiszta lappal indulsz. Az, hogy az emelt kémián nem értél el nagy pontszámot az ottani, leginkább leendő gyógyszerészeknek, vegyészmérnököknek hasznos számításokkal és biológián a sok ökológiával, állattannal, egyáltalán nem befolyásolja, helyt tudsz-e állni orvosin. Én tudok olyan embert, aki 480 feletti ponttal csúszott, más meg 4 körüli átlaggal 6 év alatt végzett becsúszóként. Amire érdemes felkészülni, az a nagy különbség a gimnáziumi és az egyetemi számonkérések között. Nyelvek: az angolt mindenképpen érdemes beszélni. Azt próbáld meg felfejleszteni legalább annyira, hogy a szaknyelvi vizsgát le tudd tenni, na meg hogy a középfok meglegyen, mert kell a diplomához. A plusz nyelvtudás előny, de nem követelmény.
2019. júl. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden kedves válaszolónak. Remélem sikerül bejutnom, eléggé necces 1 ponttal van több mint a tavalyi ponthatár :D

bennem tényleg él az imádat az orvoslás iránt, remélem az égiek kegyelmeznek

2019. júl. 7. 21:36
 10/13 anonim ***** válasza:
Hova jelentkeztél?
2019. júl. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!