Egyetemi felvèteli?

Figyelt kérdés

Sziasztok lenne kèt kèrdèsem az egyetemi felvètelivel kapcsolatban. Az első az lenne,hogy meddig fog nulla pontot jelezni a felvi? Ugyan is újra èrettsègiztem ,juni 18.-án megkaptam a tanusítványt (300 pontom van duplázva) de mèg mindig 0 pontot ír. Mi az a határidő ameddig ja nem kerül ki a pontszámom ,jeleznem kell a felvinek?

A másik kèrdèsem az az lenne ,hogy jelenleg passzív fèlèves vagyok egy másik szakon , nem íratkoztam mèg ki mert 250 kmre lakok a sulitól , ez nem befolyásolja a felvètelim ugye? Ráèrek utána kiiratkozni onnan , miután az új szakomra felvettek? Vagy cèlszerű előtte?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)



2019. júl. 4. 15:48
 1/2 A kérdező kommentje:

* ameddig ha

Elnèzèst az elírásokèrt, de a billentyűzetem nèha átírja a szavakat :(

2019. júl. 4. 15:51
 2/2 anonim ***** válasza:
71%

10-ig már ott kell lennie, ha még akkor sem, akkor érdemes felhívni őket, de addig nem kell aggódni.


Nem befolyásolja. Lehet egyszerre két egyetemen is hallgatói jogviszonyod.

2019. júl. 4. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!