Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Van itt olyan aki Szolnokra a...

Van itt olyan aki Szolnokra a Varga Katalin Gimnáziumba, általános tehetseggondozo szakra szeretne menni?

Figyelt kérdés
2020-21tanev

2019. júl. 16. 20:31
 1/3 anonim válasza:
ééén oda szeretnék menni :D
2019. okt. 30. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Én is, és holnap (2019. 11. 12-én) lesz a nyílt nap, szóval valószínűleg találkozuunk
2019. nov. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne akarjatok ide jönni. Az az osztály kapja meg kb mindenből a legrosszabb tanárokat. A nyelvisek elviszik a jó angolosokat, a matek-angolosok szintén, az ajtp-nek külön tanárai vannak, a biokémiáról és infóról nem tudok mit mondani, mert engem még nem érintett. (infóról max annyit, hogy ilyen gépekkel, mint amik vannak érdekes ötlet volt indítani az osztályt...) Angolból én konkrétan két évig semmit nem tanultam a jobb csoportban, a gyengébbek present simple és past simple szinten vannak még most is...
2020. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!