Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha választanotok kell a bécsi...

Ha választanotok kell a bécsi gazdasági egyetem és a budapesti corvinus között, melyiket választanátok?

Figyelt kérdés
Mindkettőre felvettek, Bécsben egy angol nyelvű business szakra, itthon pénzügy-számvitelre. Itthon mehetnék szakkollégiumba, ahol ingyen vehetnék részt nyelvtanfolyamokon, ami számomra nagyon fontos, mert imádok nyelvet tanulni. De a tanítás minősége és a későbbi munkalehetőségek szempontjából nézve melyik lenne előnyösebb? Észérveket szeretnék, főleg olyanoktól, akik jártak egyik vagy másik egyetemre, és leírják nekem az általuk tapasztalt előnyöket/hátrányokat

2019. júl. 17. 12:59
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, igen, így van. Te talán oda jársz?
2019. júl. 17. 17:58
 12/16 anonim ***** válasza:
84%
Kérlek menj Bécsbe ha van lehetőséged.
2019. júl. 18. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%
Ha választanom kellene biztosan Bécsbe mennék egy Marx Károly Egyetem helyett, ami híven őrzi a magyar szocializmus mocskos szellemiségét.
2019. júl. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
10-es vagyok, nem ott tanulok, csak egy ismerősöm, és hála neki vot szerencsém az ottani könyvtárban tanulni, plusz körbenéztünk pár épületben :D.
2019. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Szia, összel én is itt kezdek a WU-n, mondjuk én már Ausztriában érettségiztem, szóval magyar egyetem nálam nem jött szóba... én mindenképpen Bécset választanám, mert az egyetem nemzetközileg is jobban elismert, és a jövöbeli munkaadód ezt is nézi majd. Késöbb még mindig hazatudsz menni az itteni diplomával, ami otthon is sokat ér. De magyar diplomát nem biztos, hogy külföldön annyira elismernék..
2019. júl. 21. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Kérdező, végül hova mentél? Én is szeretnék jelentkezni WU-ra, ugyanerre a szakra, ha ott tanulsz megosztanál majd néhány tapasztalatot akár itt vagy privátban? Köszi.
2020. szept. 6. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!