Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ponthatárok, kollégium-néhány...

Ponthatárok, kollégium-néhány kérdés?

Figyelt kérdés

Július 24-én sms-ben és a felvin is kihirdetik a pontokat.

Érdemes elmenni Pont ott party-ra? Mennyire tudok ismerkedni emberekkel a szakomról?


Legkésőbb augusztus 5-ig megkapom az email-t a felvételiről, amiben a neptun kód is van.

Meddig lehet kb jelentkezni kollégiumba?

Milyen dokumentumok szükségesek a kollégiumba való jelentkezéshez?

Csak a szociális helyzetet veszik figyelembe?

Mire kapok több pontot? Arra, hogy édesanyám egyedül nevel vagy, hogy nagyszüleimmel élek? Találok valahol erre egy "pont táblázatot"?



Tudnátok ezekben segíteni?



2019. júl. 23. 13:23
 1/4 A kérdező kommentje:
A Debreceni Egyetemnél láttam olyat, hogy "Leadásra jogosult karok" és egyes koliknál csak 1-2 szak van megjelölve. Ez azt jelenti, hogy az adott koliba csa az adot szakon lévők jelentkezhetnek?
2019. júl. 23. 14:10
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Egy google keresésbe került....


[link]

2019. júl. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerettem volna minél hamarabb megszerezni a szükséges dokumentumokat, ezért egy listát kerestem arról, hogy milyen dokumentumok kellenek egy jövendőbeli elsős hallgatónak.
2019. júl. 23. 17:12
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha DE-ről van szó, akkor a fentebb belinkelt oldalt böngészd végig. Majd megjelenik rajta a felhívás, hogy milyen formában és miként kell jelentkezni a kollégiumokba.

Bárki jelentkezhet bámelyik kollégiumba, de azért célszerű olyanba, ahol a kar/szaktársaid is tartózkodnak.

2019. júl. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!